Секційне засідання кафедри філософії

IMG 20180516 154627 min

В рамках проведення звітної конференції викладачів, докторантів та аспірантів факультету філософської освіти і науки, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету», 16-го травня відбулася звітна конференція на кафедрі філософії.

На секційному засіданні, яким керувала завідувач кафедри філософії, професор Н.Г. Мозгова, були присутніми, як викладачі кафедри, так і аспіранти.

Питання, які обговорювалися в ході роботи, були надзвичайно актуальними та дискусійними. Це і проблема «київського періоду» творчості М. Бердяєва та метафізична компонента його етичного вчення, і питання «зверхдетермінованого суб’єкта», проблема постнекласичного типу раціональності та категорія «ідентичності» в смисловому полі історико-філософського знання та чимало іншого. З-поміж доповідей, значну цікавість викликала робота – «Проблема читача та читання: теорія Моріса Бланшо», аспірантки кафедри філософії – А.В. Мілютенко. Найбільш дискусійним та обговорюваним, видалося питання «пост-правди», доповідь щодо якого презентувала доцент кафедри філософії – Назаренко Марія Сергіївна.

Подальших плідних дискусій та творчого натхнення!