З ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ студентських наукових робіт з філософії, З ПЕРЕМОГОЮ!

31793432 583341208705663 3731200169216049152 nНауково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії, що відбувалася з 25-го по 28-ме квітня на базі історико-філософського факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова для наших студентів видалася успішною!

Представниками від факультету були: Батичко Анастасія Олександрівна, студентка 4-го курсу, спеціальності «філософія», яка презентувала науково-дослідну роботу по «другій усності» У. Онга та Руденко Ігор Сергійович, студент ІІІ-го курсу, спеціальності «філософія», який виступив з доповіддю  на тему «Теоретична спадщина Густава Шпета: структурно-методологічний аналіз» та отримав диплом переможця ІІІ-го ступеняВсеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії.

Від викладацького складу в науково-практичній конференції брала участь викладач кафедри філософії Гончаренко Катерина Сергіївна.

Вдячні дирекції факультету філософської освіти та науки та завідувачу кафедри філософії за надзвичайно плідне та продуктивне відрядження!

Щиро вітаємо нашого переможця та бажаємо подальших творчих досягнень!