Студентська конференція або перші кроки в науковому житті!

IMG cbc33ce8a77afd96373bc8c57613ec77 V19 квітня на кафедрі філософії відбулося секційне засідання звітно-наукової конференції студентів в рамках щорічної звітно-наукової конференції студентів «Освіта та наука – 2018». Голова секції: завідувач кафедри філософії, доктор філософських наук, професор Мозгова Н.Г., співголова – кандидат філософських наук, ст. викл. Гончаренко К.С. Секретар секції: Стуженко В.В., голова відділення філософії СНТ ФФОН.

За участі студентів філософського факультету та викладачів кафедри філософії було обговорено ряд надзвичайно цікавих, актуальних та різноманітних проблем, таких як: «медіаграмотність», питання справедливості та гуманізму, проблема комунікації в сучасному світі, проблема розуміння чи екзистенційного вибору та інше.

В конференції брали участь студенти з різних курсів навчання, як студенти першого курсу, так і магістранти. Для когось ця конференція була першим кроком в закладання підвалин свого наукового життя, а комусь це була нагоді відшліфувати свої наукові здібності та презентувати надбання своїх творчих пошуків. Але для всіх, як для студентів, так і для викладачів ця конференція була цікавою, дискусійною та продуктивною.

Вітаємо, наших молодих науковців!